F.A.Q.

W Naszym F.A.Q znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Nie otrzymałem zakupionego produktu

Jeżeli dokonali Państwo zakupu bez rejestracji to Państwa zamówienie zostało wysłane na podany adres email - proszę sprawdzić wszystkie foldery na swojej poczcie.

Natomiast jeżeli posiadają Państwo zarejestrowane i aktywne konta w naszym sklepie to wszystkie zakupione produkty są dostępne po zalogowaniu się na swoje konto w zakładce moje zamówienia. W przypadku gdy tam również nie ma zakupionego produktu prosimy o kontakt.

Zdarza się również iż nie otrzymujemy Państwa wpłaty od razu - w takim wypadku musimy czekać aż operator płatności zaksięguje Państwa wpłatę - może to potrwać nawet do 48h i nie jest to zależne niestety od nas.

Moja płatność jest w weryfikacji, co to oznacza?

Za pewne konto zarejestrowane u Nas w systemie zawiera inne dane niż posiadacz karty który dokonywał transakcji - aby transakcja doszła do skutku należy zmienić dane na takie same, jak te z którego jest dokonywana płatność. 

Wszelkie próby oszustwa, wyłudzeń bądź niezautoryzowanych transakcji będą zgłaszane bezpośrednio operatoraowi płatności oraz odpowiednim służbom.

Ile trwa weryfikacja płatności?

Jeżeli otrzymałeś od nas wiadomość, że Twoja płatnośc jest weryfikowana to najlepiej się z nami natychmoast skontaktować ponieważ znacznie przyśpieszy to cały proces.

W innym wypadku płatności weryfikujemy nawet do 5 dni roboczych. 

Dokonałem płatności przelewem, kiedy otrzymam swoje zamówienie?

W przypadku płatności przelewem księgowanie środków na naszym koncie może trwać do 72h, dlatego w przypadku tej płatności prosimy o cierpliwość. Księgowanie jest zależne od banków i nie mamy na to żadnego wpływu.